“Erjon Veliaj "braktis" Obamën, gjen idhullin e ri që ndodhet në Shqipëri”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:09 21-06-2017 “Erjon Veliaj

Kryebashkiaku i Tiranës, Erjon Veliaj duket se ka gjetur një idhull të ri.

Deri dje i përfolur se kopjonte çdo veprim të ish-presidentit të SHBA Barack Obama, tani që nuk e gëzon më këtë post, mesa duket Veliaj është përqëndruar te lëvizjet e një tjetër lideri, atij të opozitës në Shqipëri, Lulzim Basha.

Kështu e përshkruan Reila Bozdo, koordinatorja e PD-së modelin e ri që po ndejk kryebashkiaku Veliaj, referuar denoncimit të një qytetari.

“Qytetari denoncon:

Pasi i mori Lulzim Bashes disa nga idete dhe projektet, Erion Veliaj vendosi ti kopjoje atij edhe veshjen.

Me pare e kishim pare Erionin te imitoje Obamen, por me sa duket Erioni ka gjetur nje idhull te ri…”, shkruan Bozdo në një status në facebook, ndërsa poston edhe dy foto që tregon se Veliaj po vishet njësoj si Basha. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032029867172241
array(1) { ["section"]=> string(75) "erjon-veliaj-braktis-obamen-gjen-idhullin-e-ri-qe-ndodhet-ne-shqiperi-83256" }