Erjon Veliaj sot 2 vjet martesë me Ajola Xoxën. Bashkëshortja publikon foton që i ngjall gëzim

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:26 06-09-2016 Erjon Veliaj sot 2 vjet martesë me Ajola Xoxën. Bashkëshortja publikon foton që i ngjall gëzim Veliaj dhe Xoxa në ditën e dasmës

Me një dasmë madhëshore në kalanë e Gjirokastrës, kryebashkiaku i Tiranës i dha fund beqarisë, 2 vjet më parë, më 6 shtator të 2014-ës.

Një dasmë që u komentua gjatë për listën e gjatë të të ftuarëve dhe rëndësinë e tyre, vendin ku u zhvillua ceremonia dhe mbi të gjitha lidhur me vetë personazhet që lidhnin kurorë: ministrin e asokohe të Mirëqenies Sociale dhe Rinisë dhe Ajola Xoxës.

Sot, kur i shoqi është kryebashkiak i Tiranës, për Xoxën është ditë gëzimi kur i mendon ato momente që i ndryshuan jetën. Me një foto Xoxa kujton ditën e paharrueshme, kurse Veliaj ende nuk ka bërë asnjë postim në nderim të kësaj dite.‘’Gëzim 6 shtator 2014’’, shkruan bashkëshortja e Veliajt.

erjonveliajmartesa.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070569515228271
array(1) { ["section"]=> string(99) "erjon-veliaj-sot-2-vjet-martese-me-ajola-xoxen-bashkeshortja-publikon-foton-qe-i-ngjall-gezim-52047" }