Erjona Sulejmani dhe burri i saj Blerim Xhemaili marrin përsipër rastin e Reisit

Publikuar tek: barometri, më 08:11 19-01-2017 Erjona Sulejmani dhe burri i saj Blerim Xhemaili marrin përsipër rastin e Reisit

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018299102783203
array(1) { ["section"]=> string(86) "erjona-sulejmani-dhe-burri-i-saj-blerim-xhemaili-marrin-persiper-rastin-e-reisit-65964" }