Erkand Qerimaj- Ramës: Kam nevojë për mbështetje morale dhe financiare

Publikuar tek: barometri, më 08:54 08-02-2017 Erkand Qerimaj- Ramës: Kam nevojë për mbështetje morale dhe financiare

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027052879333496
array(1) { ["section"]=> string(74) "erkand-qerimaj-rames-kam-nevoje-per-mbeshtetje-morale-dhe-financiare-68055" }