Ermal Fejzullahu baba për herë të katërt, zbulohet gjinia e bebes që do vijë në jetë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:14 12-07-2019 Ermal Fejzullahu baba për herë të katërt, zbulohet gjinia e bebes që do vijë në jetë

Çifti i njohur shqiptar Ermal Fejzullahu dhe Ariana së shpejti do të bëhen prindër për herë të katërt.

Çifti janë duke shijuar këtë pritje të ëmbël, ndërsa Ariana nuk heziton që të publikoi fotografi të ndryshme, duke e shfaqur barkun e rrumbullksuar.

Deri më tani Ariana nuk e ka zbuluar gjininë e foshnjës, ndërsa një koment i bërë nga motra e Ermalit, në njëren prej fotove të publikuara ditë më parë nga Ariana, lë të kuptohet se çifti së shpejti do të bëhen edhe me një vajzë.

‘'Dy të bukurat e mia', është komenti i Bulzës, motrës së këngëtarit.

Kujtojmë se, Ariana dhe Ermali janë prindër të një djalit dhe dy vjazave.

ggg-2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070929527282715
array(1) { ["section"]=> string(90) "ermal-fejzullahu-baba-per-here-te-katert-zbulohet-gjinia-e-bebes-qe-do-vije-ne-jete-171934" }