Ermal Fejzullahu sjell këngën më të re "Hajmali" në bashkëpunim me Gjikon (VIDEOKLIP)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:43 10-08-2016

Vetëm pak minuta më parë Ermal Fejzullahu ka publikuar këngën e tij më të re në bashkëpunim me reperin Gjiko. Kënga titullohet "Hajmali" dhe është tepër ritmike. 

Siç ndodh në përgjithësi me këngët, në qendër është dashuria për një femër, të cilën e cilëson si hajmali.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018651962280273
array(1) { ["section"]=> string(87) "ermal-fejzullahu-sjell-kengen-me-te-re-hajmali-ne-bashkepunim-me-gjikon-videoklip-49356" }