Ermal Mamaqi dhe Dafina Zeqiri paralajmërojnë nga SHBA-të. Çfarë po “thurin” për publikun?

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:15 24-11-2016 Ermal Mamaqi dhe Dafina Zeqiri paralajmërojnë nga SHBA-të. Çfarë po “thurin” për publikun?

Ermal Mamaqi dhe Dafina Zeqiri nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë paralajmëruar se do të sjellin diçka të re në bashkëpunim.

Në fotografinë e publikuar në Instagram përkrah Dafinës,  humoristi ka shkruar se po vijnë gjëra të mëdha. “Big thing coming up!”, (Një gjë e madhe po vjen), por nuk ka folur për detajet.

ermali_2.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071208477020264
array(1) { ["section"]=> string(92) "ermal-mamaqi-dhe-dafina-zeqiri-paralajmerojne-nga-shba-te-cfare-po-thurin-per-publikun-60589" }