Ermal Mamaqi flet për herë të parë për vajzën e tij: Nuk i ka dalë asnjë fjalë…

Publikuar tek: barometri, më 11:42 18-03-2018 Ermal Mamaqi flet për herë të parë për vajzën e tij: Nuk i ka dalë asnjë fjalë…

Moderatori Ermal Mamaqi

Ermal Mamaqi, foli për herë të parë për vajzën e tij.

Në spektaklin e tij, “Xing me Ermalin”, moderatori falenderoi bashkëshorten e tij Amarda Toska që e ka bërë njeriun më të lumtur për së dyti herë dhe tha: Goca ka 5 ditë që ka lindur, asnjë llaf s’i ka dalë lart e poshtë. E kemi gocë të mirë. Kaq ka mjaftuar që publiku të shpërthejë në të qeshura. 

Vetëm dy ditë më parë, çifti i shumëpërfolur u bënë prindër për herë të dytë, por kësaj radhe të një vajze

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009990930557251
array(1) { ["section"]=> string(84) "ermal-mamaqi-flet-per-here-te-pare-per-vajzen-e-tij-nuk-i-ka-dale-asnje-fjale-113661" }