Ermal Mamaqi hap arkivat e ‘’SHBLSH’’: para 10 vitesh ishim më të dashur

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:18 18-04-2015 Ermal Mamaqi hap arkivat e ‘’SHBLSH’’: para 10 vitesh ishim më të dashur

Një foto me grupin “SHBLSH’’ të ‘’Portokallisë’’, që tashmë nuk ekziston më, e ka bërë së tepërmi nostaligjik Ermal Mamaqin. Në foto ai shfaqet me Julian Dedën, Gentian Zenelajn dhe mes tyre edhe aktori tjetër i humorit Genti Bejko.

“Para 10 Vitesh ishim më të dashur... Sa keq që gjërat nuk janë si më parë...Asnjeherë...’’, shkruan Ermali në profilin e tij.

Dhe në fakt ka të drejtë, publikun e ka marrë malli për grupin ‘’SHBLSH’’ që të linte pa frymë nga e qeshura.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025079965591431
array(1) { ["section"]=> string(72) "ermal-mamaqi-hap-arkivat-e-shblsh-para-10-vitesh-ishim-me-te-dashur-9083" }