Ermal Mamaqi hit të ri me Noizyn, këto janë vargjet e këngës së bujshme

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:57 10-08-2017 Ermal Mamaqi hit të ri me Noizyn, këto janë vargjet e këngës së bujshme

Ermal Mamaqi, moderatori dhe aktori i dashur i publikut shqiptar shfaqet me reperin e njohur Noizy duke pirë njëri birrë e tjetri ujë.

Dy personazhet janë në Sarandë dhe me ç’duket do të sjellin "hit” in e ri muzikor.

Kështu të paktën shkruan ermali ndërsa na njeh me vargjet plot humor të këngës “100 kile”.

Versioni sipas aktorit të humorit është ky:

“Eci rond ti mos e krruj
s'bejm transport po s'beri buj
puna paster s'ka te huj
birr uj, birr uj, birr uj...”

 

erma.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090539455413818
array(1) { ["section"]=> string(76) "ermal-mamaqi-hit-te-ri-me-noizyn-keto-jane-vargjet-e-kenges-se-bujshme-88748" }