Ermal Mamaqi i dedikon këngë mjekut Pëllumb Pipero (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:37 30-03-2020 Ermal Mamaqi i dedikon këngë mjekut Pëllumb Pipero (VIDEO) Ermal Mamaqi

Në këto ditë karantine, çdokush ka gjetur të bëjë diçka origjinale nga shtëpia e tij duke e postuar në rrjete sociale.

Një nga ata është edhe Ermal Mamaqi. Aktori i humorit ka postuar një video në instagram, ku shihet teksa i bie kitarës, i ka dedikuar dhe një këngë mjekut infeksionist Pëllumb Pipero, tashmë i njohur për publikun shqiptar.

Përtej humorit, kënga përcjell mesazhin se mjekët janë heronj në këtë luftë me armikun e padukshëm siç është koronavirusi.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092618465423584
array(1) { ["section"]=> string(63) "ermal-mamaqi-i-dedikon-kenge-mjekut-pellumb-pipero-video-200695" }