Ermal Mamaqi “irritohet”, ka një mesazh të fortë për të gjithë ata që e urrejnë për suksesin e tij

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:01 14-07-2017 Ermal Mamaqi “irritohet”, ka një mesazh të fortë për të gjithë ata që e urrejnë për suksesin e tij

Ermal Mamaqi, një personazh i spikatur i ekranit shqiptar i cili që në fillimet e tij ka treguar se do të jetë dikush.

Rrugëtimi për të në televizion ka qenë i gjatë, ka kaluar eksperienca të ndryshme dhe të vështira por sot ka arritur të prcjellë për publikun një nga emisionet më të ndjekura, në një nga televizionet më serioze në vend.

Siç duket Ermali e ka ndjerë xhelozinë dhe inatin që të tjerët kanë pasur për suksesin e tij ndaj sot ka vendosur të flasë seriozosht, duke përcjellë një mesazh mjaft të qartë por se kujt i adresohet në të vërtetë këtë nuk e dimë.

“Mos u xhelozo per sukseset e tjetrit. Pekundrazi,lumturohu. Ky eshte lajm i mire. Nese ai e beri, mund ta besh dhe ti” shkruan Ermali.

Screenshot_15.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023230075836182
array(1) { ["section"]=> string(101) "ermal-mamaqi-irritohet-ka-nje-mesazh-te-forte-per-te-gjithe-ata-qe-e-urrejne-per-suksesin-e-tij-86193" }