Ermal Mamaqi, kërkon punë në dasëm

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:42 18-01-2015 Ermal Mamaqi, kërkon punë në dasëm

Ai është një nga fytyrat më karizmatike të humorit shqiptarë. Ja tek e shohim edhe tek kjo foto me këtë gazetë në dorë në kërkim të një pune të re, madje  edhe duke festuar në një dasëm. Nuk e dimë nëse Ermali po përpiqet për vete apo për miqtë e tij, por Neës Bomb ka zbuluar që ai do të nis një tjetër program në Digitalb që do të titullohet "Futja Kot", në të njëjtën kohë do të vazhdoj edhe programin "6 ditë pa Ermalin". Po si natyrë e lëvizur që është Ermalit i hanë duart për punë, ndaj dhe në këtë gazetë është e sigurt që do gjej diçka për të qenë...

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026021003723145
array(1) { ["section"]=> string(37) "ermal-mamaqi-kerkon-pune-ne-dasem-867" }