Ermal Mamaqi kujton Dr. Florin, shkon në të njëjtin vend ku drekonin 8 vite më parë: Kujtime që na trishtojnë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:02 14-10-2019 Ermal Mamaqi kujton Dr. Florin, shkon në të njëjtin vend ku drekonin 8 vite më parë: Kujtime që na trishtojnë

Ndonëse u nda nga jeta 5 vite më parë, miqtë dhe të afërmit kanë treguar gjithmonë se nuk e kanë harruar të madhin Dr. Flori.

Së fundmi ai që na e sjell sa më pranë është aktori Ermal Mamaqi, mik dhe bashkëpunëtor i tij.

Ermali ka udhëtuar së fundmi drejt Përmetit dhe është ndalur në të njëjtin vend ku shkonte me këngëtarin, po ndryshe nga 8 vite më parë, kur tavolina duke plot. Tashmë ka qenë i vetëm.

“Ka dhe kujtime të bukura që na trishtojnë... Rrugës për Përmet, ndalova tek i njëjti vënd. Asgjë nuk kish ndryshuar. Si 8 vite më parë. E njëjta tavolinë, të njëjtat karrige.
I paharruar Dr.Flori.”, shkruan aktori.

jkl;.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024041891098022
array(1) { ["section"]=> string(113) "ermal-mamaqi-kujton-dr-florin-shkon-ne-te-njejtin-vend-ku-drekonin-8-vite-me-pare-kujtime-qe-na-trishtojne-181951" }