Ermal Mamaqi ndan me fansat shkrimin motivues që e lexon çdo ditë prej dy vjetësh (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:13 03-04-2017 Ermal Mamaqi ndan me fansat shkrimin motivues që e lexon çdo ditë prej dy vjetësh (Foto)

Moderatori Ermal Mamaqi ka vendosur të ndajë me ndjekësit e tij një “sekret” që e ndihmon të motivohet çdo ditë, për të ecur përpara.

Mamaqi thotë se prej 2 vjetësh tashmë, në faqen e parë të telefonit të tij ka këtë fotografi, me një fjali motivuese që e lexon çdo ditë, 10 herë në ditë.

qwer2345r2345r23tyy4.jpg

Ja çfarë shkruan ai:

Miq dua të ndaj me ju diçka që do ju bëjë mirë. Para 2 vjetësh kam vendosur në faqen kryesore të cel ktë shkrimin në foto. E kam lexuar me zë çdo ditë 10 herë. Ndonjëherë ja them vetes edhe para pasqyrës. Është diçka që e kam lexuar në librat që më ndriçojnë. Ju ftoj ta bëni dhe ju. E vetmja gjë që mund tju ndodhi është përmirësimi.

Uroj ta besoni dhe tju funksionojë sa më shpejtë.

Bekime.

ju përqafoj.

Ermali.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099802017211914
array(1) { ["section"]=> string(92) "ermal-mamaqi-ndan-me-fansat-shkrimin-motivues-qe-e-lexon-cdo-dite-prej-dy-vjetesh-foto-73985" }