Ermal Mamaqi njoftoi nisjen e emisionit të ri, por ndodh e papritura: Ju kërkoj ndjesë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:55 11-09-2016 Ermal Mamaqi njoftoi nisjen e emisionit të ri, por ndodh e papritura: Ju kërkoj ndjesë

Aktori i humorit Ermal Mamaqi prej ditësh kishte paralajmëruar se do të fillojë emisioni i tij i ri ‘Xing me Ermalin’.

Por, siç duket gjumi dhe shiu janë bërë pengesë për të. Ermali i kërkon ndjesë  të gjithë fansave të tij se nuk ka vajtur dot në punë sot se ka përtuar të dalë siç shkruan edhe vetë aktori.

“Miq ju kërkoj ndjesë juve që prisnit Xing me Ermalin sot. Nuk shkova sot në punë se përtoja me dal. Plus që binte dhe shi. nejse. ju lajmëroj unë kur do jetë fillimi i sezonit.
Dhe bëni ndonjë punë se ngelët gjith ditën tu pa televizor” shkruan Ermali.

ermal_mamaqi7.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024643898010254
array(1) { ["section"]=> string(90) "ermal-mamaqi-njoftoi-nisjen-e-emisionit-te-ri-por-ndodh-e-papritura-ju-kerkoj-ndjese-52597" }