Ermal Mamaqi nuk ndalet, zbulon kush është surpriza e rradhës për ndjekësit pas projektit të madh “I love Tropoja”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:34 22-01-2020 Ermal Mamaqi nuk ndalet, zbulon kush është surpriza e rradhës për ndjekësit pas projektit të madh “I love Tropoja”

Pas suksesit të filmit “Dy gisht mjaltë”, një tjetër projekt i madh i aktorit Ermal Mamaqi që pritet të jetë po aq i suksesshëm dhe bëhet fjalë pikërisht për filmin e titulluar “I Love Tropoja”, me protagoniste kryesore këngëtaren Enca Haxhia.

 Përveç filmit Ermali ka rezervuar një tjetër surprizë për ndjekësit dhe bëhet fjalë për një dokumentar. Ai ka vendosur që për filmin “I love Tropoja” të realizojë edhe një dokumentar, i cili pritet të zbulojë çdo gjë rreth prapaskenave të filmit, përfshirë gafat, skenat e prera, historitë që kanë shkaktuar të qeshura etj.

Lajmin për realizimin e dokumentarit e ka dhënë vetë Mamaqi me anë të një postimi në “Instagram” dhe mezi po pritet nga ndjekësit.

Këtë radhë në “I Love Tropoja”, ai ka zgjedhur si personazh kryesor një personazh po aq të suksesshëm, Enca Haxhiajn. Kujtojmë se filmi i parë me Elvana Gjatën kaloi çdo pritshmëri.

021E8AAC-2553-4909-947B-23CE22C88CBB-221x400.jpeg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rudina nis pushimet romantike me ish-deputetin, burri i saj hedh foto me pistoletë, fishekë dhe thikë
»
Article Logic
Execution time: 0.0062887668609619
array(1) { ["section"]=> string(118) "ermal-mamaqi-nuk-ndalet-zbulon-kush-eshte-surpriza-e-rradhes-per-ndjekesit-pas-projektit-te-madh-i-love-tropoja-192847" }