Ermal Mamaqi publikon FOTON, 'pajton' Gent Zenelajn dhe Jul Dedën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:54 22-07-2019 Ermal Mamaqi publikon FOTON, 'pajton' Gent Zenelajn dhe Jul Dedën

Askush nuk e ka harruar grupin 'SHBLSH' me Julin, Gentin dhe Ermalin.

Kujtojmë se miqësia mes Julit dhe Gentit mori fund me largimin e këtij të fundit nga 2XL.

Megjithatë duket se në mes tyre është dikush që dëshiron t’i pajtojë.

Dhe është moderatori  Ermal Mamaqi i cili ka publikuar në Instagram një foto ku kujton kohën kur ndanin skenën të tre.

'Po sikur të vijë një film nga këta 3 çunat. A thu do kishe shku me e pa në kinema?' , shkruan Ermali bashkëngjitur fotos.

 

auto_20190721_194010-693x10241563777805.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11666393280029
array(1) { ["section"]=> string(69) "ermal-mamaqi-publikon-foton-pajton-gent-zenelajn-dhe-jul-deden-172927" }