Ermal Mamaqi rrëfen 'live' momentin e sikletshëm në shtëpinë e krushqve: Ja çfarë tha i ati i tij

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:45 03-12-2016 Ermal Mamaqi rrëfen 'live' momentin e sikletshëm në shtëpinë e krushqve: Ja çfarë tha i ati i tij

I ftuar në emisionin ‘Zonë e Lirë”, Ermal Mamaqi ka rrëfyer një situatë komike dhe të sikletshme sidomos për Amin, në vizitën e parë në shtëpinë e krushqve.

“Kur u lidha me Amardën dhe shkuam për vizitë për herë të parë tek familja e saj, së bashku me prindërit dhe vëllain, babai im nuk rrinte dot pa bërë humor. Pasi na japin qerasjet dhe Amarda merr shampanjën për ta hapur, kur ja këput babai, “Amarda mos e hap shampanjën”. Të gjithë ngelën dhe më pas pyet Ami, pse? Babai thotë, “nuk po shikoj gotat këtu”, tha ermali, një situatë që bëri të shpërthejnë së qeshuri dhe të pranishmit në studio.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.15419411659241
array(1) { ["section"]=> string(100) "ermal-mamaqi-rrefen-live-momentin-e-sikletshem-ne-shtepine-e-krushqve-ja-cfare-tha-i-ati-i-tij-61428" }