Ermal Mamaqi shkon në Prishtinë, fansi e emocionon me surprizën e papritur (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:02 08-11-2019 Ermal Mamaqi shkon në Prishtinë, fansi e emocionon me surprizën e papritur (VIDEO) Ermal Mamaqi

Aktori i humorit dhe moderatori Ermal Mamaqi është ndër figurat më të pëlqyera të ekranit.

Ai ka shkuar së fundmi në Prishtinë ku ka marrë edhe një surprizë shumë të këndshme nga banakieri, i cili duket se është dhe fans i aktorit. Banakieri ka pikturuar foton e Ermalit në filxhanin e kafes që ia ka dërguar aktorit dhe kjo gjë duket se e ka emocionuar këtë të fundit.

"Ja një djalë që është për t'u pirë në kupë", shkruan Mamaqi krahas videos me filxhanin e kafes përpara.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Thanë se po shijon hakmarrjen pasi e rrahu Kejvinën për një djalë, Einxhel Shkira sulmon gazetarët: Idiot, mamatë tuaja do i gjej...
E refuzuan në Festivalin e Këngës në RTSH, flet Erik Lloshi: Është e padrejtë »
Article Logic
Execution time: 0.01191782951355
array(1) { ["section"]=> string(86) "ermal-mamaqi-shkon-ne-prishtine-fansi-e-emocionon-me-surprizen-e-papritur-video-185103" }