Ermal Mamaqi tall Bleonën, shikoni foton dhe diçiturën që poston

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:56 16-04-2016 Ermal Mamaqi tall Bleonën, shikoni foton dhe diçiturën që poston

Bleona tërhoqi gjithë vëmendjen e medias dhe publikut pas puthjes me moderatorin Arian Çani si dhe deklaratën "bombë" se kishte shkuar në shtrat me aktorin e filmave Van Damme, me të cilin tha se kishte qenë “seksi më i mirë ndonjëherë”.

Ky rast nuk ka mundur t’i shpëtojë aktorit të humorit Ermal Mamaqi.

Kjo është fotografia dhe diçitura që poston Ermali ndërsa shkruan: “Kështu është kur flen vënd e pa vënd".

ermal.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024718999862671
array(1) { ["section"]=> string(69) "ermal-mamaqi-tall-bleonen-shikoni-foton-dhe-dicituren-qe-poston-37844" }