Ermal Mamaqi ‘tërbon’ fansat në Athinë, shikoni ç’pritje madhështore i kanë bërë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:06 18-06-2016

Këngëtari Ermal Mamaqi ka marrë pjesë në festivalin ‘colour day’ në Athinë nga ku është pritur në mënyrë madhështore nga fansat grekë dhe padiskutim nga emigrantët shqiptarë.

“Me 30 vet, më fal me 50 mijë”  shkruan Ermali teksa poston videon në të cilën fansat brohërasin pa fund.

Rreth 50 mijë persona kanë qenë në sheshin ku është mbajtur koncerti nga ku Ermalit padyshim i është bërë një ‘pritje hollivudiane’ nga të gjithë.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0057079792022705
array(1) { ["section"]=> string(83) "ermal-mamaqi-terbon-fansat-ne-athine-shikoni-c-pritje-madheshtore-i-kane-bere-43938" }