Ermal Mamaqi vë në siklet Armina Mevlanin, e pyet kur do martohet me Shkëlzen Berishën, ja si i përgjigjet blogerja

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:28 30-10-2016 Ermal Mamaqi vë në siklet Armina Mevlanin, e pyet kur do martohet me Shkëlzen Berishën, ja si i përgjigjet blogerja

Blogerja e njohur, Armina Mevlani ka qenë e ftuara e radhës në emisionin ‘Xing me Ermalin’.

Moderatori dhe humoristi, Ermal Mamaqi ka vënë në siklet të ftuarën e tij së cilës menjëherë i është drejtuar me pyetjen se kur do të martohesh me Shkëlzen Berishën, djalin e ish-kryeministrit Sali Berisha, me të cilin Armina prej kohësh është e fejuar.

Por modelja nuk ka nguruar dhe I është përgjigjur se: “Jemi në ato hapa por ende nuk kemi vendosur ditë, datë, asgjë”.

Por, ai nuk e ka mbyllur me kaq…

Mamaqi është future në detaje teksa e pyet se në cilën anë fle partneri i saj. Dhe Mevlani ka treguar pa ndrojë se djali i ish-kryeministrit fle në anën e djathtë e ndërsa ajo në anën e majtë.

Por, moderator i është kthyer përmes një batude duke i thënë se të dy duhet të fli në anën e djathtë…

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025187969207764
array(1) { ["section"]=> string(119) "ermal-mamaqi-ve-ne-siklet-armina-mevlanin-e-pyet-kur-do-martohet-me-shkelzen-berishen-ja-si-i-pergjigjet-blogerja-57828" }