Ermal Mamaqi zgjedh foton e preferuar të së shoqes dhe i uron ditëlindjen me 2 fjali

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:41 05-03-2016 Ermal Mamaqi zgjedh foton e preferuar të së shoqes dhe i uron ditëlindjen me 2 fjali

Ermali nuk ngurron të shprehë shpesh edhe nëpër rrjetet sociale dashurinë për Amin, por sot është ditë e veçantë për të dhe ai ka zgjedhur foton e preferuar të bashkëshortes së tij Amarda duke e uruar për ditëlindje.

Ai ka gjetur pikërisht këto fjalë për t'i uruar asaj 34-vjetorin:

“Gëzuar Ditëlindjen. Të dua çdo ditë e më shumë...”. Ami dhe Ermali janë duke festuar përvjetorin e saj në Barcelonë dhe duket se po kalojnë momente të paharrueshme së bashku. Çifti është njohur në spektaklin e humorit ''Portokalli'', kur Ermali ishte aktor humori dhe Amarda prezantuese.

amardaeri

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0093259811401367
array(1) { ["section"]=> string(90) "ermal-mamaqi-zgjedh-foton-e-preferuar-te-se-shoqes-dhe-i-uron-ditelindjen-me-2-fjali-34292" }