Ermal Mamaqi zgjohet në drekë për një arsye madhore, tregon krevatin e kuq bashkëshortor

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:28 24-04-2016 Ermal Mamaqi zgjohet në drekë për një arsye madhore, tregon krevatin e kuq bashkëshortor

A mund të ketë arsye më madhore sesa fëmija yt? 

Aktori i humorit Ermal Mamaqi na ka thënë “mirëmëngjes” para disa minutash duke na bërë me dije se është pa gjumë por...i lumtur. Aktori mban kalaqafë birin e tij të vogël Joelin, i cili duket se po e shijon kaq shumë lojën me të atin. Sakaq, Ermali ka zbuluar edhe krevatin e kuq bashkëshortor të cilit i bashkohet në raste si këto edhe vogëlushi.

“Kur je pa gjumë dhe ta bëjnë gjumin si në ushtri.

Mirmgjës nga 3 njerëz të lumtur...” shkruan Ermali duke etiketuar edhe bashkëshorten e tij Amin.

  

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0085628032684326
array(1) { ["section"]=> string(93) "ermal-mamaqi-zgjohet-ne-dreke-per-nje-arsye-madhore-tregon-krevatin-e-kuq-bashkeshortor-38535" }