Ermal Mamaqit i shkulen dhëmbët nga të qeshurit, poston foto nga dentisti

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:24 02-08-2017 Ermal Mamaqit i shkulen dhëmbët nga të qeshurit, poston foto nga dentisti

Ermal Mamaqi është një nga njerëzit më gazmor të ekranit shqiptar, por i qeshuri i tepërt ka sjellë pasojat e para në shëndetin e tij.

Sipas rastit ai gjen batuta dhe e bën atmosferën më të shtensionuar. Por siç duket dhe nga postimin në rrjetin social instagram, Mamaqi ka qeshur aq shumë këtë vit, sa i kanë rënë dhëmbët.

Në foto, që me shumë mundësi është një montim, Ermali padyshim që duket si gjithmonë shumë gazmor.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021762132644653
array(1) { ["section"]=> string(78) "ermal-mamaqit-i-shkulen-dhembet-nga-te-qeshurit-poston-foto-nga-dentisti-88062" }