Ermali dhe Elvana prezantojnë 'Dy gisht mjaltë' në Kanë, aktori 'lë nam', për pak rrëzohet në tapetin e kuq (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:23 19-05-2019 Ermali dhe Elvana prezantojnë 'Dy gisht mjaltë' në Kanë, aktori 'lë nam', për pak rrëzohet në tapetin e kuq (VIDEO)

Filmi 'Dy gisht mjaltë' me protagonistë kryesorë Ermal Mamaqin dhe Elvana Gjatën është pritur mjaft mirë nga publiku shqiptar.

Mirëpo, suksesi i filmit duket se i ka kaluar kufinjtë dhe ka mbërritur deri në festivalin e Kanës. Një gjë të tillë e bëri me dije vetë aktori Mamaqi dy ditë më parë, ndërsa ka publikuar edhe pamjet nga pjesëmarrja në Francë.

Ermali shfaqet me Elvanën duke parakaluar në tapetin e kuq. Ndërkohë edhe në Kanë, duket se Ermali e ka patur të pamundur të dalë nga vetja e tij. Për një moment moderatori i 'Xing me Ermalin' gati sa nuk rrëzohet, pasi pengohet tek shkallët.

Ai dhe Elvana ndodhen atje për të prezantuar filmin e tyre. "Hajt për hajër me nai çmim ishalla...?

@2gishtmjaltë @elvanagjataaaa

#cannesfestival

Së shpejti edhe në Angli,Itali,Greqi dhe Amerikë", shkruan Ermali.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.007084846496582
array(1) { ["section"]=> string(114) "ermali-dhe-elvana-prezantojne-dy-gisht-mjalte-ne-kane-aktori-le-nam-per-pak-rrezohet-ne-tapetin-e-kuq-video-164870" }