Ermali ironizon shqiptarët si të vetmit në botë që çohen te dera sapo avioni prek tokën por...harron gafën e tij

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:56 03-05-2016

Në përpjekje për të ironizuar shqiptarët, aktori i humorit Ermal Mamaqi, këtë herë ka rënë vetë brenda.

Ermali thotë se shqiptarët janë  të vetmit në botë qe çohen dhe dalin te dera që në momentin që avioni prek tokën. “ Vetëm nga robt nuk na kanë sharë akoma stjuardesat e gjithë shteteve”, shkruan Ermali që vetë ka harruar një detaj shumë të rëndësishëm: celularin me të cilin po xhiron këtë video.

Celularët gjithashtu nuk lejohen teksa avioni është duke u ulur deri në momentin që realizohet ulja e plote.

Stjuardesa thotë: “Fikni të gjitha paisjet elektronike në momentin që fillon ulja e avionit”. Dhe...siç e shikoni, Ermali e ka ndezur.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.29822492599487
array(1) { ["section"]=> string(116) "ermali-ironizon-shqiptaret-si-te-vetmit-ne-bote-qe-cohen-te-dera-sapo-avioni-prek-token-por-harron-gafen-e-tij-39350" }