Ermali nis sfidën më të re në ‘Instagram’, publikon foton e vjetër me Gentin e Julin dhe u bën 'karshillëk' krah Arjolës e ‘Xhodës’

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:34 18-02-2020 Ermali nis sfidën më të re në ‘Instagram’, publikon foton e vjetër me Gentin e Julin dhe u bën 'karshillëk' krah Arjolës e ‘Xhodës’

Një sfidë e re në ‘Instagram’ sapo ka nisur nga Ermal Mamaqi.

Ermali ka publikuar një foto të 10 viteve më parë me 2 miqtë e tij të ngushtë, Julin dhe Gentin gjatë një udhëtimi të bërë në Gjermani.

Po në të njëjtin vend ai ka realizuar një tjetër foto me 2 aktorët e filmit “I love Tropoja”, me Arjola Demirin dhe Irgen Çelën i cili njihet me emrin ‘Xhoda’, duke filluar kështu sfidën e ndryshimit të 10 viteve.

Kujtojmë se Arjola mban rol kryesor në film së bashku me Ermalin, pasi të dy luajnë rolin e të rinjve që fillojnë një histori dashurie.

666666.jpg

-640-0-5e0bb3fdda6ce.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088450908660889
array(1) { ["section"]=> string(131) "ermali-nis-sfiden-me-te-re-ne-instagram-publikon-foton-e-vjeter-me-gentin-e-julin-dhe-u-ben-karshillek-krah-arjoles-e-xhodes-195609" }