Ermali publikon foton romantike me Amin dhe i hap sfidë vajzave: Më mirë një burrë me lekë apo...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:03 15-09-2019 Ermali publikon foton romantike me Amin dhe i hap sfidë vajzave: Më mirë një burrë me lekë apo...

Mbrëmjen e djeshme aktorja dhe moderatorja Jonida Vokshi i dha fund beqarisë.

Mes shumë personazheve të njohur, të ftuar ishin edhe çifti i famshëm Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi.

Mirëpo ky i fundit nuk ka nguruar edhe këtë herë të shpalos humorin e tij.

Pak më parë, ai ka publikuar një foto në rrjetet sociale nga martesa e Jonidës, ku shfaqet bashkë me Amin.

Ermali ka ftuar të gjitha vajzat ndjekëse të faqes së tij të japin mendimin e tyre.

'Hë mi goca, më mirë një burrë me lek apo një burrë që të bën të qeshësh?', shkruan Mamaqi.

Ndërkohë nuk kanë nguruar të komentojnë edhe shumë personazhe të njohur si Anxhela Peristeri, Enca apo Rezarta Shkurta.

Screenshot_6.jpg

640-0-5c9368eb96aa8.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010520935058594
array(1) { ["section"]=> string(100) "ermali-publikon-foton-romantike-me-amin-dhe-i-hap-sfide-vajzave-me-mire-nje-burre-me-leke-apo-178534" }