Ermonela Felaj flet, anëtari i PS-së kërkon në gazetë mos i ka dalë lotaria amerikane

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:56 20-09-2015 Ermonela Felaj flet, anëtari i PS-së kërkon në gazetë mos i ka dalë lotaria amerikane

Ministrja e Shtetit për marrëdhëniet me Parlamentin, Ermonela Felaj, po mban një fjalim të rëndësishëm ludhur me zgjedhjet  në Partinë Socialiste, por kush e ka mendjen.

Anëtarët e PS-së në Berat merren me telefonat smart, hedhin ndonjë zhgaravinë në letër apo lexojnë gazetën. Një set fotografish që sa më shumë ta shohësh, aq më pas të kthen në kohë, në bankat e shkollës fillore, kur mësuesja të përmendte emrin gjatë apelit, por nuk e kishe mendjen ndërsa gjumi të rëndonte qepallat e syve, përgjigjeshe me vonesë....”aaa po, këtu!”.

Një shpërqëndrim total ndërsa ministrja njofton se: “nga sot nis një angazhim i ri për të gjithë militantët, antarët dhe simpatizantët tanë”. “Po vetëm një minutë, sa të lexoj pak sportin”.

12026502_10154180526853765_1984566716_n.jpg

12021748_10154180526848765_331285336_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0099220275878906
array(1) { ["section"]=> string(90) "ermonela-felaj-flet-anetari-i-ps-se-kerkon-ne-gazete-mos-i-ka-dale-lotaria-amerikane-21238" }