Ermonela Jaho anulon koncertin Gala për arsye shëndetësore

Publikuar tek: kulture-art, më 17:50 12-11-2019 Ermonela Jaho anulon koncertin Gala për arsye shëndetësore Soprano Ermonela Jaho

Soprano e famshme shqiptare Ermonela Jaho ka njoftuar për anulimin e koncerit Gala në qytetin Baden-Baden të Gjermanisë për arsye shëndetësore.

Është vetë Jaho që njofton anulimin e koncertit dhe i kërkon ndjesë pejsëmarrësve.

“Për arsye shëndetësore duhet të tërhiqem nga koncerti Gala në Baden-Baden më 17 Nëntor... Ju kërkoj ndjesë të gjithë pjesëmarrësve për çkomoditetin e shkaktuar...”, shkruan ajo në rrjetet sociale.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076260566711426
array(1) { ["section"]=> string(65) "ermonela-jaho-anulon-koncertin-gala-per-arsye-shendetesore-185637" }