Ermonela Jaho kthehet në Shqipëri dhe prezanton bashkëshortin: Të gjithë kemi një vend… (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:02 18-08-2019 Ermonela Jaho kthehet në Shqipëri dhe prezanton bashkëshortin: Të gjithë kemi një vend… (FOTO)

Sopranoja Ermonela Jaho mund të cilësohet pa frikë si një nga krenaritë e trojeve shqiptare.

Suksesi dhe fama e saj rriten çdo ditë e më shumë.

Mirëpo, sopranoja ka vendosur të ndalet dhe ka nisur pushimet. Ajo ka zgjedhur vendin e saj për tu relaksuar.

Ermonela ka vizituar vendet më të bukura të Shqipërisë dhe disa prej fotove i ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram.

Në këtë mënyrë ka prezantuar edhe shoqëruesin e saj, i cili është bashkëshorti që jo rrallëherë shfaqet në publikë.

‘Të gjithë kemi një vend ku mund të marrim diçka që asnjë vend tjetër s’mund të na e japë…Shtëpi’, shkruan sopranoja krahas fotove.

Screenshot_7.png

Screenshot_8.png

Screenshot_6.png

Screenshot_9.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070488452911377
array(1) { ["section"]=> string(97) "ermonela-jaho-kthehet-ne-shqiperi-dhe-prezanton-bashkeshortin-te-gjithe-kemi-nje-vend-foto-175679" }