Ermonela Jaho shpërthen në lot, shikoni surprizën që i bëjnë në mes të skenës në Madrid (VIDEO)

Publikuar tek: kulture-art, më 12:48 20-07-2017 Ermonela Jaho shpërthen në lot, shikoni surprizën që i bëjnë në mes të skenës në Madrid (VIDEO)

Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho, ka festuar 43 vjetorin e saj të lindjes.

Teksa ishte duke dhënë një koncert në teatrin e Madridit, gjithë trupa ka ndaluar gjithçka dhe ka vendosur këngën e ditëlindjes duke bërë që sopranoja të shpërthente në lot nga emocionet.

“Çdo qenie humane e ndjen kur e duan.... Ju falenderoj nga thellësia a zemrës sime Madrid”, shkruan Ermonela.

Ndiqni videon me momentet emocionuese.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021828889846802
array(1) { ["section"]=> string(98) "ermonela-jaho-shperthen-ne-lot-shikoni-surprizen-qe-i-bejne-ne-mes-te-skenes-ne-madrid-video-86766" }