Ervin Kurti ia thotë në sy Bora Zemanit: Je fake... I kthehet moderatorja: Ku të dukem (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:41 21-07-2019 Ervin Kurti ia thotë në sy Bora Zemanit: Je fake... I kthehet moderatorja: Ku të dukem (VIDEO)

Gazetari Ervin Kurti njihet për natyrën e tij të drejtpërdrejtë.

Teksa ishte i ftuar në emisionin '3-shat' ai u pyet për pesonat "Fake" (fallco), ndërsa moderatori Romeo Veshaj e ngacmoi duke thënë nëse ato dukeshin "fake".

Ervini tha se Romeo dhe Donaldi nuk janë "fake", por Bora Zemanin e cilësoi të tillë.

Duke qeshur më pas ai shpjegoi se bëri shaka, ndonëse Bora kërkoi shpjegim për deklaratën e tij.

Dialogu:

Romeo: Po ne të tre a të dukemi fake?

Ervini: Ju të dy hajt më se e rregulloni me humorin, Bora më duket pak më "fake" se ju. (Qesh)

Bora: Jam "fake" ëëë. Jam "fake". Pse?

Ervini: Këtë do ta pyes unë ty pse je "fake"?

Bora: Jo më thuaj ku dukem "fake"?

Ervini: Ty nuk të duket vetja që je "fake"?

Bora:  Jo. Për çfarë jam "fake" njëherë se kështu jam e pabërë fare. Prezantuese besoj se jam.

Ervini: Je e sigurt që je e pabërë? Të të prek njëherë? Të të bëjmë?

Bora: Po më kontrollo.

Ervini: Dëgjo, ti nuk je "fake" se e bëra për batutë. Ajo nuk është "fake", por Bora qëndron pak e tërhequr ndaj pjesës së showbizit dhe nuk ka kështu lajme skandaloze për Borën.

(Video pas minutës së dytë)

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.09988808631897
array(1) { ["section"]=> string(94) "ervin-kurti-ia-thote-ne-sy-bora-zemanit-je-fake-i-kthehet-moderatorja-ku-te-dukem-video-172888" }