Është 29 vjeç, moderatorja shqiptare 'shokon' me DEKLARATËN: Akoma e bëj çiçin në krevat

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:16 26-05-2019 Është 29 vjeç, moderatorja shqiptare 'shokon' me DEKLARATËN: Akoma e bëj çiçin në krevat

Femra e parë shqiptare komentatore sportive Qëndresa Krelani, ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin 'Xing me Ermalin' së bashku me motrën e saj, këngëtaren Flaka Krelani.

Ashtu si rrallëherë më parë, Qëndresa rrëfeu të pathëna nga jeta e saj, ndërsa një pyetje e Ermalit na ka lënë të gjithë gojëhapur.

'Cil nga ju e bënte çiçin në krevat kur ishte e vogël?', i pyeti Ermali motrat dhe Flaka tregoi se të dyja e bënin kur ishin të vogla e për këtë arsye mami i vendoste qese poshtë çarçafit.

Por Qendresa ka habitur ndjekësit teksa tha se edhe tani vazhdojnë ta bëjnë çiçin në krevat.

v nhj.jpg

hkhjl;.jpg

vhjk.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Miriam Cani dhe Alban Skënderaj MARTOHEN në fshehtësi, kurorëzohen pas 12 vitesh në ISHULLIN e pabanuar (FOTOT NGA DASMA)
Gjon Muharremaj shkëlqen në Francë, shqiptari kalon në gjysmëfinalen e 'The Voice' (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.011080026626587
array(1) { ["section"]=> string(91) "eshte-29-vjec-moderatorja-shqiptare-shokon-me-deklaraten-akoma-e-bej-cicin-ne-krevat-165751" }