Është 51 vjeçe, këngëtarja shqiptare publikon FOTO me barkun e rrumbullakosur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:42 19-02-2019 Është 51 vjeçe, këngëtarja shqiptare publikon FOTO me barkun e rrumbullakosur

Mihrije Braha është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Këngëtarja nga Kosova është po ashtu shumë aktive në rrjetet sociale.

Mirëpo, me postimin e fundit, Mihrija i ka çuditur të gjithë. Në një foto ajo shfaqet me barkun e  rrumbullakosur, ndërsa fansat kanë nisur menjëherë me komentet se këngëtarja është shtatzënë, duke theksuar edhe moshën e saj.

'Loja' nuk ka zgjatur shumë, pasi në një koment, këngëtarja përgjigjet duke thënë se është thjeshtë një shaka.

Komentuesi: Duhet me i thenë dhe nenes teme të ngelë shtatzanë.

Këngëtarja: Nanës thuj çfarë të dush! Pak shaka besoj që i kuptoni shakat nëse jo fol edhe me babanë tënd....

 

mihrijaaaa.jpg

-640-0-5c6bd86c19e53.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020987033843994
array(1) { ["section"]=> string(83) "eshte-51-vjece-kengetarja-shqiptare-publikon-foto-me-barkun-e-rrumbullakosur-153373" }