Është djalë! Janet Jackson lind fëmijën e saj të parë në moshën 50-vjeçare (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:27 04-01-2017 Është djalë! Janet Jackson lind fëmijën e saj të parë në moshën 50-vjeçare (Foto)

Janet Jackson ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë në moshën 50- vjeçare.

Këngëtarja dhe burri i saj Wissam Al Mana janë bërë për herë të parë prindër të një djali të cilin e kanë pagëzuar me emrin Isa Al Mana.

Ylli 50-vjeçar ka mbajtur jashtë vëmendjes shtatzëninë e saj duke e konfirmuar atë vetëm në tetor të këtij viti shkruan 'Daily Mail'.

Ndërkohë vëllai i saj i madh Janet Jermaine mendon se ajo do të jetë një nënë e përsosur për djalin e saj.

janet.jpgjanet1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021780967712402
array(1) { ["section"]=> string(84) "eshte-djale-janet-jackson-lind-femijen-e-saj-te-pare-ne-moshen-50-vjecare-foto-64553" }