‘Është e njëjta firmë me përgjimet e Babales’, Balla lëshon bombën: Disa persona i dinë përpara se të dalin…

Publikuar tek: aktualitet, më 21:22 17-06-2019 ‘Është e njëjta firmë me përgjimet e Babales’, Balla lëshon bombën: Disa persona i dinë përpara se të dalin…

Kreu i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla është i ftuar mbrëmjen e sotme në ‘Real Story’.

Ai ka folur për përgjimet e publikuara nga gazeta gjermane ‘Bild’ dhe ka thënë se ka dyshime se është e njëjta grafikë me rastin e Babales.

Sipas Ballës, është e njëjta firmë dhe disa persona i dinë përgjimet ditë përpara se të dalin.

‘Kam dyshimet e mia që grafikat janë fiks nga e njejta studio që është përdorur edhe në rastin e Babales. Po ta shikoni është e njëjta firmë. Kjo është një skemë ku janë të përfshirë persona të cilët kanë precedencë penela mëe herët. Po ta shohësh janë disa persona që i dinë këto përgjime ditë përpara se të dalin’, tha Balla.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.16288805007935
array(1) { ["section"]=> string(110) "eshte-e-njejta-firme-me-pergjimet-e-babales-balla-leshon-bomben-disa-persona-i-dine-perpara-se-te-dalin-168620" }