'Është fejuar dhe do të martohet', MC Kresha sqaron të vërtetën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:11 23-08-2019 'Është fejuar dhe do të martohet', MC Kresha sqaron të vërtetën

Ditët e fundit qarkulluan lajme në media se MC Kresha është fejuar dhe se shumë shpejtë do të martohet.

Mirëpo, kjo nuk është aspak e vërtetë. Vetë reperi, i kontaktuar nga Gazeta Express, e ka mohuar këtë gjë.

Kresha thotë se kjo nuk është e vertetë dhe se gjithçka është gënjeshtër.

Reperi nga ana profesionale është shumë i nxënë, duke publikuar vazhdimisht projekte të reja që po pëlqehen shumë.

‘Private’ me Lyrical Son dhe Semiatomatic është ndër këngët më të pëlqyera dhe më të vlerësuara të kësaj vere.

-640-0-5d5eb87e8df99.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071260929107666
array(1) { ["section"]=> string(67) "eshte-fejuar-dhe-do-te-martohet-mc-kresha-sqaron-te-verteten-176074" }