'Është ndarë me Marinën', Geti publikon këtë FOTO dhe u mbyll gojën të gjithëve

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:16 24-08-2019 'Është ndarë me Marinën', Geti publikon këtë FOTO dhe u mbyll gojën të gjithëve

Prej ditësh në media kanë qarkulluar lajme për një krizë mes çiftit të njohur Getoar Selimi dhe Marina Vjollca.

Ashtu sikurse është raportuar Marina këtë sezon pritet të rikthehet sërish në ekran. Ndërkohë në media kanë qarkulluar lajme se pikërisht për këtë fakt ka pasur një krizë në çift, pasi Geti nuk është dakord me rikthimin e moderatores në ekran.

Prej kohësh ata nuk ishin parë të postonin foto bashkë në rrjetet sociale. Ndërkohë, reperi ka reaguar për herë të parë lidhur me këtë.

Geti ka postuar një foto në llogarinë e tij në Intagram pak orë më parë, teksa shfaqet me Marinën, duke hedhur poshtë të gjitha zërat për një ndarje të mundshme mes tyre.  

“Mahalla mood,”– shkruan reperi krahas fotos.

getiiii.jpg

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071568489074707
array(1) { ["section"]=> string(83) "eshte-ndare-me-marinen-geti-publikon-kete-foto-dhe-u-mbyll-gojen-te-gjitheve-176170" }