'Është njeri i trashë, pa kulturë', kandidati për Këlcyrën mallkon Metën: Ishallah vdes (VIDEO)

Publikuar tek: politike, më 18:12 16-06-2019 'Është njeri i trashë, pa kulturë', kandidati për Këlcyrën mallkon Metën: Ishallah vdes (VIDEO)

Kandidati për Bashkinë e Këlcyrës Hazbi Kasaj, ka komentuar vendimin e presidentit Ilir Meta, i cili ka dekretuar anullimin e zgjedhjeve të 30 Qershorit.

Kasaj e quajti presidentin njeriun më të trashë dhe pa kulturë në Republikën e Shqipërisë, ndërkohë që e mallkoi duke i ururar vdekjen.

'Meta është njeriu më i trashë në tërë Republikën e Shqipërisë, njeriu më me pa kulturë. Ai duhet të më thërrasë mua për ta sqaruar përfundimisht. Ai ngatërroi vendin dhe veten e tij.

Nuk ka zgjedhjet do bëhen. Me Edi Ramën në krye zgjedhjet do bëhen, se ai është kryeministër. Kyeministri sido që të jetë duhet respektuar, mund t'i bësh vërejtje jo ta eleminosh siç mendon kundërshtari 'ik ti të vij un'. Presidenti më mirë, se është sëmurë siç deklaroi në media para disa ditëve, ishallah na vdes', tha Kasaj

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.067822933197021
array(1) { ["section"]=> string(95) "eshte-njeri-i-trashe-pa-kulture-kandidati-per-kelcyren-mallkon-meten-ishallah-vdes-video-168456" }