‘Është si vajza ime’, Ndocaj dhe Kejvina zbulojnë lidhjen e tyre

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:15 19-10-2019 ‘Është si vajza ime’, Ndocaj dhe Kejvina zbulojnë lidhjen e tyre

Prej disa kohësh ish-deputeti Eduart Ndocaj dhe modelja Kejvina Kthella janë pjesë e spektaklit Dance With Me Albania.

Ata formojnë një çift shumë të pëlqyer nga publiku, sa mbrëmjen e fundit u shpallën dhe fitues.

Pasditen e sotme dyshja ishte e ftuar në emisionin ‘Rudina’ku ndër të tjera floën dhe për marrëdhënien e tyre.

Ndocaj tregoi se përveç lidhjes së gjakut, Kejvina ishte rritur me fëmijët e tij.

“Kejvina është rritur me fëmijët e mi. Unë me të atin e Kejvinës jemi kushërinj të dytë. Kemi bashkëpunuar me të atin. Kejvina është rritur me fëmijët e mi dhe është si vajza ime”, tha Ndocaj.

“Po jemi rritur bashkë me fëmijët e xhaxhit, në Itali, dhe i thërras xhaxhi normalisht“, shtoi modelja.

74478191_10156312124017680_4062631362245427200_n.jpg

Screenshot_15.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0075180530548096
array(1) { ["section"]=> string(68) "eshte-si-vajza-ime-ndocaj-dhe-kejvina-zbulojne-lidhjen-e-tyre-182726" }