Është urgjente, të shpëtojmë jetën e bebit 2-muajsh te ‘Nënë Tereza’

Publikuar tek: aktualitet, më 12:13 25-05-2020 Është urgjente, të shpëtojmë jetën e bebit 2-muajsh te ‘Nënë Tereza’

Një rast urgjent për t’i shpëtuar jetën këtij bebi 2-muajsh që ka lindur me 2 vrima në zemër e ka nevojë për ndërhyrje të menjëhershme.

Mirëpo, prindërit nuk i kanë paratë që duhen për operacionin dhe bëjnë apel për ndihmë.

“Fëmija im, 2 muajsh, ka lindur me 2 vrima në zemër. Femija ka nevojë urgjente për ndërhyrje.

Momentalisht Ndodhemi në spitalin 'Nënë Tereza"

Ne nuk i kemi mundësitë ekonomike për këtë operacion ju lutem më ndihmoni .

Unë që po ju shkruaj jam nëna e fëmijes po shikoj fëmijën tim në këtë gjendje me loton zemra.

Ky është nr im+355699369853. Al2420533698000262cLidcLaLLz BKT ky është nr llogarisë”, shkruan nëna e Skedjano Islamajt teksa vë në dispozicion edhe dokumentacionin e nevojshëm.

 

Screenshot_5.jpgScreenshot_2.jpgScreenshot_3.jpg

Screenshot_4.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0090639591217041
array(1) { ["section"]=> string(72) "eshte-urgjente-te-shpetojme-jeten-e-bebit-2-muajsh-te-nene-tereza-207712" }