Është vetëm 9 muajsh, por shikoni flokët e mrekullueshëm që ka ky bebush (Video)

Publikuar tek: bota, më 21:25 23-04-2017 Është vetëm 9 muajsh, por shikoni flokët e mrekullueshëm që ka ky bebush (Video)

Ky fëmijë është bërë hit në internet për shkak të flokëve të gjatë, të dendur dhe plot volum, edhe pse është vetëm 9 muajsh.

Nëna e tij e cila e ka filmuar në videon e shpërndarë në interent, thotë se që kur lundi foshnja kishte flokë 2.5 centimetra të gjata dhe prindërit vendosën të mos ia presin.

Nëntë muaj më pas dhe ja si duket:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012006998062134
array(1) { ["section"]=> string(83) "eshte-vetem-9-muajsh-por-shikoni-floket-e-mrekullueshem-qe-ka-ky-bebush-video-76189" }