Esmeralda Shkjau zgjohet herët, vishet plot klas dhe hedh votën në kuti. Foto që nuk duhen humbur…

Publikuar tek: politike, më 08:24 09-04-2016 Esmeralda Shkjau zgjohet herët, vishet plot klas dhe hedh votën në kuti. Foto që nuk duhen humbur…

Esmeralda Shkjau, mund të thuhet pa frikë se është e para që ka hedhur votën për referendumin e PS-së, nga figurat e larta të partisë. Votimi ka nisur dhe duket se anëtarët e njësive 9 dhe 10 kanë qenë të parët që kanë votuar.

Ajo është zgjuar herët, është veshur plot klas dhe ka hedhur votën në kuti.

‘’Ne Pallatin è Kultures per te votuar ne Referendumin È Partise Socialiste Durres!

Ftoj te gjithe socialistet durrsakë, te votojne ne referendum si è drejte legjitime e tyre!

Ky referendum eshte deshmi e demokracise se brendshme, shembull ky i dhene vetem nga Partia Socialiste e Shqiperise!’’, shkruan Shkjau. Referendumi do të mbyllet në orën 16:00.

esmeraldashkjauvotim.jpg

 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0088748931884766
array(1) { ["section"]=> string(101) "esmeralda-shkjau-zgjohet-heret-vishet-plot-klas-dhe-hedh-voten-ne-kuti-foto-qe-nuk-duhen-humbur-37216" }