Eto’o transferohet te Sampdoria

Publikuar tek: sport, më 17:50 24-01-2015 Eto’o transferohet te Sampdoria

Samuel Eto’o është rikthyer në Itali, te skuadra e Sampdorias. Ish-sulmuesi i Interit, ka kryer vizitat mjekësore dhe pritet të prezantohet pak përpara ndeshjes kundër Palermos.

Lajmi për transferimin e 33 vjeçarit kamerunas nga Evertoni është konfirmuar edhe nga faqja zyrtare e Sampdorias në twitter. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.036669015884399
array(1) { ["section"]=> string(36) "eto-o-transferohet-te-sampdoria-1385" }