Etrit Berisha gati të transferohet te zikaltërit në Serinë A

Publikuar tek: sport, më 16:33 31-08-2016 Etrit Berisha gati të transferohet te zikaltërit në Serinë A

Zhvillime të reja për të ardhmen e Etrit Berishës.

Portieri i Kombëtares përflitet së fundmi në mediet italiane se do të kalojë te Atalanta. Sipas lajmeve të minutave të fundit duket se mes Lacios dhe ekipit të Bergamos është arritur një marrëveshje për të huazuar Berishën për një sezon te zikaltërit.

Tek Atalanta, portieri kuqezi do të kishte vendin e sigurt të titullarit, ndërsa Belek do të jetë zëvendësuesi i tij.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.21195006370544
array(1) { ["section"]=> string(66) "etrit-berisha-gati-te-transferohet-te-zikalterit-ne-serine-a-51450" }