Eugent Bushpepa NDEZ skenën e Eurovizion, duartrokitjet nuk ndalen gjithë performancës (FOTO-VIDEO)

Publikuar tek: kulture-art, më 20:20 08-05-2018 Eugent Bushpepa NDEZ skenën e Eurovizion, duartrokitjet nuk ndalen gjithë performancës (FOTO-VIDEO) Eugent Bushpepa

Eugent Bushpepa sapo ka përfunduar prezantimin e këngës së tij “Mall” në skenën dinjitoze të Eurovizion, ku edhe përfaqëson Shqipërinë.

Kënga e tij është pëlqyer shumë nga të pranishmit të cilët nuk kanë reshtur së duartrokituri këngëtarin shqiptar gjatë gjithë performacës, ndërkohë që ka performuar i treti pas Azerbajxhanit dhe Islandës.

Bushpepa është paraqitur mjaft në formë, siç i përket një këngëtari profesionit, ndërkohë që turma nuk e ka trembur dhe as emocionuar.

Tani pritet vetëm verditki për kalimin në natën e madhe të fianles.

VIDEO:

Screenshot_8.jpg

Screenshot_12.jpg

Screenshot_11.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03084397315979
array(1) { ["section"]=> string(103) "eugent-bushpepa-ndez-skenen-e-eurovizion-duartrokitjet-nuk-ndalen-gjithe-performances-foto-video-119996" }