Eurodeputetja qipriote në Tiranë:Shtet i korruptuar dhe vegël e Turqisë, jo negociata

Publikuar tek: barometri, më 08:13 03-12-2016 Eurodeputetja qipriote në Tiranë:Shtet i korruptuar dhe vegël e Turqisë, jo negociata

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029036045074463
array(1) { ["section"]=> string(90) "eurodeputetja-qipriote-ne-tirane-shtet-i-korruptuar-dhe-vegel-e-turqise-jo-negociata-61437" }